Zpět

Profesionální působení v bezpečnostním a slaboproudém elektro oboru se datuje od počátku devadesátých let. První společnost s ručením omezeným firmu Securital Technic spol.s.r.o. jsem spoluzakládal již v roce 1993.

Už od samého začátku mého podnikání a řízení společnosti jsem velký důraz kladl na personální politiku a na pečlivý výběr a vedení spolupracovníků se zaměřením na nejvyšší bezpečnostní hlediska. Prověření lidí a diskrétnost byla primárním cílem jako i neustálé prohlubování kvalifikace našich specializovaných techniků.

V současné době ve společnosti pracují převážně lidé, kteří mají více jak desetiletou zkušenost a praxi v oboru s tím, že na vedoucích pozicích pracují lidé, kteří zde působí od samotného založení společnosti BEScom.

 

Naši společnost prezentuje u všech reklamních materiálů i u prezentace na našem firemním webu „komplexní služby v oblasti bezpečnostní a slaboproudé techniky“.

Že se nejedná pouze o reklamní a líbivý slogan dokládá fakt, že naše společnost provádí nejen poradenství, dodávky a montáže, ale i pečlivě a dlouhodobě servis veškeré nainstalované technologie včetně provozu HOT-LINE linky, na které se nepřetržitě střídají technici společnosti, má vlastní projekci v CAD a vlastní celou řadu certifikátů včetně ISO řízení jakosti a prověření Národním bezpečnostním úřadem.

Mezi naše klienty patří velké obchodní centra (FORUM NOVÁ KAROLÍNA OSTRAVA, OC FUTRUM OSTRAVA), velké logistické společnosti RKL, ČSAD a TQM, průmyslové výrobní zahraniční společnosti (Erich Jaeger Kopřivnice, Bidvest Opava, Cirex CZ Kopřivnice, Baur Formschautechnik Valašské Meziříčí, GS Caltex Czech Karviná, DSC Třinec, atd.). Samozřejmě na seznamu nemůže chybět objekty AČR nebo PČR a také řada obcí a měst, kde jsme mimo jiné například v předešlých letech instalovali KAMEROVÉ SYSTÉMY (Město Albrechtice, Město Rýmařov, Město Hanušovice, Ostrava – Petřkovice či Velké Losiny, atd.).

V minulosti jsme také léta spolupracovali úzce na projektu ČESKÉ POŠTY s.p. a převážně v Moravskoslezském regionu jsme zabezpečili systémy PZTS a CCTV celou řadu objektů včetně Odštěpného závodu Vakus Vítkov a závodu Přeprava ČP SM.

Ivo Šonka jednatel firmy Bescom

Ivo Šonka, jednatel společnosti