Zpět

RODINNÉ DOMY – KANCELÁŘE – BYTY, atd.

Pro menší aplikace zabezpečení doporučujeme instalovat uživatelsky jednoduché a příjemné a osvědčené technologie známých výrobců, jako jsou např. PARADOX, DSC nebo JABLOTRON.

I když naše firma preferuje drátovou standardní technologii,nabízíme i možnost instalace bezdrátové zabezpečovací technologie.

Tyto systémy můžeme vybavit jak vnitřními či venkovními zálohovanými sirénami a tak můžeme poplachový signál a také technické informace přenášet pomocí GSM komunikátoru na příslušné mobilní telefony.

Objekty můžeme samozřejmě také napojit na Pult centralizované ochrany objektů (PCO) umístěný u některé z našich smluvních bezpečnostních agentur.

I pro menší objekty je vhodná instalace požárních detektorů,které můžou být integrovány do menších výše uvedených zabezpečovacích systémů jako tzv. POŽÁRNÍ DOPLŇKOVÁ SIGNALIZACE.

Požární detektory nabízíme samozřejmě i v bezdrátovém provedení nebo autonomní.

Menší objekty určitě rádi využijí nějaký prostředek pro komunikaci,  ať už jenom jednoduchý zvonek,intercom s hlasovou jednotkou či videotelefon.

Samostatnou kapitolou pak budou jistě kamerové systémy CCTV,které rovněž umíme nabídnout v různých modifikacích ať už od těch nejmenších objektů a systémů pouze s jednou či dvěmi kamerami.  

Všechny námi instalované technologie včetně seznamu najdete na podstránce „TECHNOLOGIE„